Siedziba w Szczecinie:
al. Piastów 74/11 (wejście od ul. Jagiellońskiej)
70 – 326 Szczecin

Języki

tel. +48 91 488 37 14
kom. +48 737 185 000
kancelaria@pomianowska.pl

Kancelaria

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdaleny Pomianowskiej powstała z myślą o świadczeniu kompleksowej pomocy prawnej na rzecz polskich i zagranicznych klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, w sposób nowoczesny i profesjonalny. Naszym Klientom zapewniamy skuteczną ochronę Ich interesów, proponując najkorzystniejsze rozwiązania dla Ich istniejących, bądź mogących powstać w przyszłości problemów prawnych w każdej dziedzinie prawa.

Naszą dewizą jest rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych nam spraw.

Siedziba Kancelarii mieści się w ścisłym centrum Szczecina, co umożliwi Państwu dogodny dojazd oraz zaparkowanie samochodu przy wejściu do Kancelarii.

Profesjonalny sekretariat zapewnia na bieżąco informacje o działalności Kancelarii zarówno w jej siedzibie jak i telefonicznie, a także umożliwia bezpieczne pozostawienie dokumentów dla Adwokata w czasie dogodnym dla Państwa.

Informacje mogą być Państwu udzielane również w języku angielskim i niemieckim, a także pisemnie w języku hiszpańskim i włoskim  – bez konieczności uiszczania dodatkowej opłaty.

Kancelaria świadczy pomoc prawną na terenie całej Polski, przy współpracy z adwokatami i radcami prawnymi z innych miast (Poznań, Gdańsk, Wrocław, Kraków i Warszawa).